Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Unikali Mokslinė Psichologinė Metodika

Žmogus nugalėjęs save –
NENUGALIMAS

(Audio pratimai ir el. KNYGA)

TAI PROVERŽIS PSICHOLOGIJOJE! TU PRIVALAI TAI ŽINOTI!

UNIKALI garsaus mokslininko ir pasaulinių bestselerių autoriaus Mirzakarimo Norbekovo Metodika, kuri daro stebuklus! GYJA sielos žaizdos ir KEIČIASI likimai!

Kai rytų išmintis susijungia su vakarų mokslu – viskas tampa įmanoma.
Atsimerkia akys ir atsiranda galimybės.

Skausmui, nevilčiai, depresijai – NE.
Gyvenimui, džiaugsmui, laimei – TAIP.

 

ĮSIGYTI galėsite šio aprašymo apačioje

Apie Metodiką

Tai unikali Metodika, kurią sudaro Moderniausios ir Efektyviausios psichologinės praktikos sudėtos į TRIS audio pratimus bei EL. KNYGĄ.

Ši Metodika skirta VISIŠKAI panaikinti įvairias baimes, nerimą, depresiją, neviltį, sielos skausmą bei PAŽADINTI žmogaus vidinį potencialą, jo snaudžiančią galią.

Ją panaudojus, atsiranda jėgų kurti, gyventi, džiaugtis bei greitai ir efektyviai PASIEKTI savo tikslus ir… būti LAIMINGU.

Apie autorių

Šios praktinės metodikos unikalių pratimų autorius – M. Norbekovas. Tai PASAULINĘ šlovę pelnęs psichologijos ir medicinos MOKSLŲ DAKTARAS, profesorius, Rytų kovos meistras (karate juodo diržo savininkas) bei daugelio pasaulinių bestselerių autorius.

Kurdamas įvairius pratimus jis naudojo savo žinias ne tik kaip medikas bei psichologas, bet sujungė juos su RYTŲ PRAKTIKOMIS, kurias jis kaip tyrinėtojas studijavo įvairiuose senoviniuose Rytų medicinos traktatuose bei šventraščiuose.

Autorius kelias taip pat nebuvo lengvas. Jo gyvenimas prasidėjo nuo fizinės negalios, depresijos ir NORO NUSIŽUDYTI, o baigėsi PASAULINE ŠLOVE ir visuotinu pripažinimu (apie tai plačiau žiūrėti video).

Apie Pratimus

Šie unikalūs, modernūs ir šiuolaikiški psichologiniai audio pratimai buvo sukurti remiantis ne tik NAUJAUSIAIS moksliniais pasiekimais psichologijos ir medicinos srityje, bet ir giliomis senovės rytų IŠMINTIES žiniomis.

Pratimai sujungia savyje šiuos pagrindinius komponentus, TAI – Kūną, Emociją, Vaizdinį ir Jausmą.

 

Pratimų TIKSLAS aktyvuoti žmoguje GYVYBIŠKAI svarbius procesus, kurie:

 

 • PANAIKINS visas gilumines priežastis, kurios sukelia vidinį skausmą, depresiją, neviltį ir įvairias baimes.

 

 • PAŽADINS IR SUAKTYVINS tas vidines galias, tą vidinį potencialą, kuris dažniausiai žmoguje nėra iki galo išnaudotas ir žmogus dažnai net neįtaria, kad jį turi.

Šių procesų aktyvavimui naudojami šie audio pratimai

Atleidimo Galia (du pratimai)

 

Pirmi du pratimai „Atleidimo galia arba Nuoskaudų pašalinimas“. Jie skirti PANAIKINTI priežastis, kurios sukelia nerimą, įvairias baimes, depresiją, neviltį, sielos skausmą ir nenorą gyventi.

Vienas pratimas padeda panaikinti pažeidimus, patirtus vaikystėje, kitas – tuos, kurie atsiranda šiuolaikinio įtempto gyvenimo eigoje.

Labai dažnai koks nors įskaudinimas arba pažeidimas būna „atkeliavęs“ iš vaikystės. Žmogus net nesuvokia, kad tiek fizinės, tiek psichinės sveikatos sutrikimai bei nesėkmės gyvenime turi TIESIOGINĮ RYŠĮ su tuo pažeidimu (įvykiu), kuris buvo patirtas vaikystėje.

 Dažniausiai šios emocinės, psichologinės traumos, žmogus jau net nebeprisimena. Panašiai yra ir su pažeidimais ar įskaudinimais, kuriuos žmogus patyrė vėlesniuose gyvenimo etapuose ir kurie vis dar tūno jame gadindami gyvenimą.

Todėl šių pratimų PASKIRTIS – išvilkti lauk ir PAŠALINTI tą blogį, giliai lindintį ir ėdantį Jus iš vidaus. Jūs vaikštote su pūliniu sieloje, o jį reikia prapjauti ir išspausti pūlius lauk! Tada pagerės tiek fizinė, tiek psichinė sveikata bei EMOCINĖ savijauta.

( Pratimų trukmė po 13 min.)

Audio pratimas

Proveržis

Pratimas “Proveržis”, skirtas SUAKTYVINTI IR SUSTIPRINTI žmogaus vidinę energetiką, suteikti PASITIKĖJIMO savimi bei pažadinti tas žmogaus vidines galias, kurios jam suteiktų jėgų žymiai greičiau bei efektyviau pasiekti ir įgyvendinti savus tikslus. Tai tarsi vidinis galingas variklis, kuris varo žmogų PIRMYN, kad jis galėtų kurti, gyventi ir džiaugtis.

( Pratimo trukmė 3 min. 15 sek.)

Pastaba

 

Pratimų trukmė yra skirtinga, nuo kelių iki keliolikos minučių. Trumpi pratimai ir negali būti ilgesni, nes jie reikalauja nemažai vidinės koncentracijos. Būdami ilgesni, jie galėtų labiau pakenkti nei padėti. Jų trukmė yra apskaičiuota pagal geriausią efektyvumo rodiklį.

Apie knygą

Šios nedidelės apimties, tačiau nuostabios ir žavios knygos puslapiuose (PDF formatas, 56 psl.) rasite ne tik kaip reikia NAUDOTIS audio pratimais, bet ir gražių nuotraukų, įkvepiančių, tikrais faktais paremtų istorijų bei rytų išminties perliukų.

Skaitydami ją GAUSITE ne tik neįkainojamų žinių, bet ir maloniai praleisite laiką. Knygos formatas ir šriftas leis patogiai ją skaityti tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek planšetėje ar atsispausdinus.

Visus šiuos gyvybiškai svarbius procesus, specialių pratimų pagalba žmogus aktyvuoja pats. Žmogaus galimybės NERIBOTOS.

Metodikos nauda

 

 • PANAIKINS visas gilumines priežastis, kurios sukelia vidinį skausmą, depresiją, neviltį ir įvairias baimes.

 • ATKURS nuostabius santykius su artimaisiais, draugais, kolegomis.

 • SUTEIKS pasitikėjimo savimi.

 • PAŠALINS vidinius blokus, kurie labai trukdo gyvenime.

 • ĮTVIRTINS emocinį stabilumą, gyvenimo džiaugsmą ir ramybę.

 • PAŽADINS IR SUAKTYVINS tas vidines galias, tą vidinį potencialą, kuris dažniausiai žmoguje nėra iki galo išnaudotas, o žmogus net neįtaria, kad jį turi.

 • PADĖS susivokti ko jūs iš gyvenimo norite ir kaip tai pasiekti.

 

Tuomet atsiras jėgų ir ryžto:

 • PRADĖTI įdomią veiklą, kuri ne tik džiugins, bet ir suteiks finansinę nepriklausomybę.

 • ATRASTI įdomių naujų draugų bei nutraukti netinkamus santykius ar beprasmį, neįdomų gyvenimą.

 • PATIRTI gyvenimą kaip įdomų nuotykį, o ne varganą egzistavimą.

P.S. Asmeniškai nuo autoriaus

MIELIEJI! Jūsų viduje įkalintas didžiulis deimantas, belieka tik jį surasti, nušlifuoti ir padėti taip, kad jis sušvytėtų visomis savo briaunomis. Tada jūs galėsite į viską pažvelgti kitomis akimis, pamatyti naujus gyvenimo horizontus, o šios praktikos ir ši knyga padės jums tai įgyvendinti. Jei Jūs moteris aš bučiuoju Jūsų ranką, o jei vyras – tai stipriai spaudžiu dešinę. Sėkmės Jums Jūsų kelyje!

REKOMENDUOJA SPECIALISTAI

ANDREJ LUKOŠEVIČ
Psichologas

„Savo seminaruose ir paskaitose, kurias skaitau daugelyje pasaulio šalių, visada naudoju šiuos tikrai puikius pratimus. Rezultatas išties STULBINANTIS. Žmonės ne tik atsikrato savo baimių, nerimo, depresijos, vidinio skausmo, bet jiems tarsi užauga sparnai. Ir man išties džiugu matyti, kaip KEIČIASI jų likimai“.

Andrej Lukoševič yra vienas žymiausių specialistų, kurie itin sėkmingai dirba su garsiais įvairių šalių sportininkais, padėdamas jiems fiziškai ir psichiškai atsigauti po įvairių traumų, nesėkmių ar sudėtingų stresinių situacijų.

 

 

Patogu ir paprasta įsigyti

 • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus atsiųsti du laiškai. Vienas patvirtinantis mokėjimą, o kitame bus SLAPTAŽODIS. Jį suvesti reikia šios svetainės skiltyje „Prisijungti“. Šios skilties nuoroda taip pat bus atsiųstame el. laiške.

 • Suvedę slaptažodį pakliūsite į svetainės puslapį, kuriame rasite visas metodikas, kurios šiuo metu yra svetainės parduotuvėje. Prie Metodikos, kurią įsigijote, spauskite mygtuką – „Atidaryti“ ir naudokitės įsigyta Metodika.

 • Kartais laiškas iš Psichologijos galia, kuriame ir yra SLAPTAŽODIS nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą) ar į reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ten.

 • Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuoroda ir jo nerasite kitose skiltyse, tuomet parašykite į [email protected] 

 • Jei iškils kokių nors kitų techninių problemų, taip pat parašykite mums ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

PASTABA

Jeigu Jūs iš šios svetainės (www.psichologijosgalia.lt) ką nors pirkote anksčiau, tai laiškas su slaptažodžiu Jums neateis. Po sumokėjimo, pasijunkite prie svetainės su senu slaptažodžiu ir naudokitės visomis metodikomis kurias įsigijote.

DĖMESIO!

 

Atsižvelgiant į Metodikos  NAUDĄ bei didelį įvairių savo srities ekspertų darbą, kurių dėka po daugelio eksperimentų ir bandymų, galų gale pavyko visas šias unikalias ir gyvybiškai svarbias žinias SUTRAUKTI į minimalią tekstinę bei audio formą, jos vertė turėtų būti labai didelė.

 

Tačiau gera žinia ta, kad ji nekainuoja 1000 eurų.

Taip pat ji nekainuoja ir 500 eurų.

Ji nekainuoja net 100 eurų.

Jos kaina tik – 99 eurai.

O dabar mes labai RIBOTĄ LAIKĄ teikiame Jums

SPECIALŲ PASIŪLYMĄ

Įsigykite šią Praktinę Metodiką

tik už 34.99 eur

Unikali Mokslinė Psichologinė Metodika

Žmogus nugalėjęs save –

NENUGALIMAS

(Audio pratimai ir el. KNYGA)

99 Eur  DABAR tik 34.99 Eur

 

Tik elektroninis variantas