Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Unikali Mokslinė Psichologinė Metodika

Sveikatos impulsas

Didžioji sveikimo paslaptis

(Audio pratimas ir el. KNYGA)

Mes esame trise: tu, liga ir aš, ir kurią pusę TU priimsi, ta ir LAIMĖS, – taip sakė vienas žymiausių pasaulio medikų ir filosofų Avicena , kurio palikimas ir žinios aktualios ir šiomis dienomis, jomis naudojasi šių laikų medicina, ypač Rytuose.

IŠSIGYDYK be vaistu! Nes tu tai GALI!

Pristatome jums nuostabią metodiką, kurią sukūrė ŽINOMAS psichologijos ir medicinos profesorius bei PASAULINIŲ bestselerių autorius Mirzakarimas Norbekovas.

Metodikos unikalumas tame, kad autorius SUJUNGĖ naujausias ir moderniausias medicinos bei psichologines žinias su rytų IŠMINTIMI. Ji skirta labai greitai, bet kokį Jūsų sergantį organą, ar bet kurią kitą kūno vietą, padaryti vėl sveiku.

Įsigyti Metodiką galite aprašymo apačioje.

Metodiką sudaro Audio pratimas

 ir el. Knygutė

Apie Pratimą

Pratimas susideda iš specialiai sukurtos muzikos bei profesionalaus aktoriaus įgarsinto teksto.

Jo paskirtis AKTYVUOTI ir MOBILIZUOTI visus jūsų organizmo atkuriamuosius bei gydomuosius procesus ir nukreipti juos į sužalotą jūsų kūno vietą ar sergantį organą.

Šių procesų aktyvavimui, kaip, beje, ir kitose šio mokslininko sukurtose metodikose, naudojami, keturi pagrindiniai komponentai, tai: MINTIS, VAIZDINYS, EMOCIJA ir KŪNAS.

Šis pratimas – NĖRA MEDITACIJA, kurios tiesiog klausai, maloniai leidi laiką ir apramini protą. Tai Pratimas, kuris savyje apjungia naujausias ir moderniausias jogos, psichologijos, medicinos bei kūno kultūros žinias.

(Pratimo trukmė – tik 4 min. 17 sek.)

Tai OPTIMALIAUSIA ir efektyviausia trukmė, ilgiau jo atlikinėti negalima, kadangi vyksta gan stipri visų organizmo resursų koncentracija.

Prie pratimo pridėta el. knygutė, kurioje aprašoma kaip jį NAUDOTI bei kita įdomi ir svarbi informacija.

Apie knygutę

Šios nedidelės apimties, tačiau NUOSTABIOS ir ŽAVIOS knygutes puslapiuose (PDF formatas 26 psl.) rasite ne tik kaip reikia naudotis audio pratimu, bet ir gražių nuotraukų, įkvėpiančių, TIKRAIS FAKTAIS paremtų istorijų bei rytų išminties perliukų.

Skaitydami ją GAUSITE ne tik neįkainojamų žinių, bet ir maloniai praleisite laiką. Knygutės sriftas pritaikytas taip, kad būtų patogu skaityti tiek telefone, tiek kompiuteryje tiek planšetėje.

Pratimo ir Knygos formatas PRITAIKYTI patogiam naudojimui tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek planšetėje. Knygą galima net atsispausdinti. 

Kiekvienas iš mūsų turi labai galingą kompiuterį

šiems procesams “paleisti”, juk žmogaus galimybės NERIBOTOS.

Metodikos nauda

 

  • Sparčiai pradeda sveikti jūsų sergantis organas.

  • Pagreitėja gijimas sužalotoje kūno vietoje.

  • Stiprėja visa organizmo imunine sistema.

  • Išmokstate valdyti ir įtakoti procesus, kurie palaiko jūsų organizme gerą sveikatą.

  • Stipriai praplečiate žinias apie žmogaus galimybes.

Apie autorių

Šios praktinės metodikos unikalių pratimų autorius – M. Norbekovas. Tai PASAULINĘ šlovę pelnęs psichologijos ir medicinos MOKSLŲ DAKTARAS, profesorius, Rytų kovos meistras (karate juodo diržo savininkas) bei daugelio pasaulinių bestselerių autorius.

Kurdamas įvairius pratimus jis naudojo savo žinias ne tik kaip medikas bei psichologas, bet sujungė juos su RYTŲ PRAKTIKOMIS, kurias jis kaip tyrinėtojas studijavo įvairiuose senoviniuose Rytų medicinos traktatuose bei šventraščiuose.

Autorius kelias taip pat nebuvo lengvas. Jo gyvenimas prasidėjo nuo fizinės negalios, depresijos ir NORO NUSIŽUDYTI, o baigėsi PASAULINE ŠLOVE ir visuotinu pripažinimu (apie tai plačiau žiūrėti video).

Autoriaus palinkėjimas

Jūsų viduje įkalintas didžiulis deimantas, belieka tik jį surasti, nušlifuoti ir padėti taip, kad jis sušvytėtų visomis savo briaunomis. Tada jūs galėsite į viską pažvelgti kitomis akimis, pamatyti naujus gyvenimo horizontus, o ši Metodika padės Jums tai įgyvendinti. Sėkmės Jums Jūsų kelyje!

Patogu ir paprasta įsigyti

  • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus atsiųsti du laiškai. Vienas patvirtinantis mokėjimą, o kitame bus SLAPTAŽODIS. Jį suvesti reikia svetainės šios svetainės skiltyje „Prisijungti“. Šios skilties nuoroda taip pat bus atsiųstame el. laiške.

  • Suvedę slaptažodį pakliūsite į svetainės puslapį, kuriame rasite visas metodikas, kurios šiuo metu yra svetainės parduotuvėje. Prie Metodikos, kurią įsigijote, spauskite mygtuką – „Atidaryti“ ir naudokitės įsigyta Metodika.

  • Kartais laiškas iš Psichologijos galia, kuriame ir yra SLAPTAŽODIS nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą) ar į reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ten.

  • Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuoroda ir jo nerasite kitose skiltyse, tuomet parašykite į [email protected] 

  • Jei iškils kokių nors kitų techninių problemų, taip pat parašykite mums ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

PASTABA

Jeigu Jūs iš šios svetainės (www.psichologijosgalia.lt) ką nors pirkote anksčiau, tai laiškas su slaptažodžiu pas Jus neateis. Po sumokėjimo, pasijunkite prie svetainės su senu slaptažodžiu ir naudokitės visomis metodikomis kurias įsigijote.

DĖMESIO!

Atsižvelgiant į Metodikos  NAUDĄ bei didelį įvairių savo srities ekspertų darbą, kurių dėka po daugelio eksperimentų ir bandymų, galų gale pavyko visas šias unikalias ir gyvybiškai svarbias žinias SUTRAUKTI į minimalią tekstinę bei audio formą, jos vertė turėtų būti labai didelė.

KAINA

Tačiau gera žinia ta, kad ji nekainuoja 1000 eurų.

Taip pat ji nekainuoja ir 500 eurų.

Ji nekainuoja net 100 eurų.

Jos kaina tik – 59 eurai.

O dabar mes labai RIBOTĄ LAIKĄ teikiame Jums

SPECIALŲ PASIŪLYMĄ

Įsigykite šią Praktinę Metodiką

tik už 9.99 eur.

Pasinaudokite juo, nes Jūsų sveikata kainuoja daug, daug brangiau.

Sveikatos impulsas

Didžioji sveikimo paslaptis

(Audio pratimas ir KNYGA)

 

 

59 Eur  DABAR tik 9.99 Eur