Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Vyksta AKCIJA!

Unikali Mokslinė Psichologinė Metodika

Gydanti ir Kurianti

Proto Galia

(Garso pratimai ir KNYGA)

Tai Metodika, kuri specialiai sukurto GARSO ir TEKSTO pagalba AKTYVUOJA tuos smegenų centrus, kurie PAŠALINA iš žmonių gyvenimo nerimą, depresiją, stresą viršsvorį ir nemigą bei padeda susikurti savo SVAJONIŲ gyvenimą.

Taip pat itin EFEKTYVIAI sustiprina visą žmogaus imuninę sistemą, todėl organizmas tampa atsparesnis įvairiems VIRUSAMS.

Šie pokyčiai įvyksta todėl, kad Metodikos pratimai SUTEIKIA žmogaus protui papildomą jėgą.

Įgauk JĖGĄ – pakeisk GYVENIMĄ!

Ši Metodika – tai Revoliucija, Proveržis ir Perversmas VISOJE psichologijoje ir medicinoje!

Tai bendras garsių mokslininkų darbo rezultatas. Ji suteikia fantastišką galimybę galų gale visam laikui ATSIKRATYTI minėtų psichoemocinių problemų bei sustiprinti ir ATJAUNINTI visą organizmą. Taip pat AKTYVUOJA smegenų darbą taip, kad visi Jūsų norimi tikslai tampa lengvai pasiekiami.

Metodika daranti Stebuklus!

GYJA sielos žaizdos, SVEIKSTA ir JAUNĖJA kūnas bei KEIČIASI likimas!
Ir žmogus tampa… LAIMINGU.

 

Tu privalai tai žinoti!

Skausmui, nevilčiai, depresijai – NE
Sėkmei, džiaugsmui, laimei – TAIP

Apie Metodiką

 

Ši Metodika buvo sukurta vykdant tarptautinį mokslinį projektą, kuriame dalyvavo geriausi Amerikos psichologai bei žinomiausi  mokslininkai iš Rusijos, Indijos bei Vokietijos. 

Projektui vadovavo visame pasaulyje žinoma psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė Natalija Bechtereva, kuri vėliau tapo labai garsaus Žmogaus smegenų tyrimo instituto vadove bei žymusis JAV psichologijos profesorius, pasaulinio bestselerio „Jūsų pasąmonės galia“ autorius, Joseph Murphy.

Projektas buvo pradėtas todėl, kad reikėjo rasti būdus, kaip pristabdyti visame pasaulyje sparčiai plintančią depresiją bei sekinantį ir varginantį nerimą.

Tiek depresija, tiek nerimas ar pastovus stresas dažniausiai taip nualina ir išsekina žmogaus organizmą, kad ilgainiui sutrinka sveikata, jaučiamas nuolatinis nuovargis bei apatija. Galiausiai žmogus pradeda gyventi nuolatinėje įtampoje bei kančioje ir tampa nedarbingas bei ligotas. Tačiau projekto rezultatai ŽENKLIAI pranoko visus lūkesčius bei iškeltus tikslus.

Visą projekto komandą sudarė GARSŪS šių šalių psichologijos ir medicinos mokslų atstovai. Taip pat buvo pakviesti žinomi garsų terapijos ir neurolingvistinio programavimo ekspertai bei kvantinės fizikos specialistai ir net vienuoliai.

Natalija Bechtereva

Psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė.

N. Bechtereva yra viena iš metodikos kūrėjų. Amerikos Kibernetikos mokslininkų asociacijos apdovanota už indėlį žmogaus smegenų tyrimų srityje.

„Tikrai galime didžiuotis Metodika, kurią sukūrėme kartu su Amerikos mokslininkais“.

Vykdant projektą didelis dėmesys ir daugybė tyrimų buvo skirti išsiaiškinti kokį poveikį įvairūs GARSAI ir ŽODŽIAI daro mūsų smegenims, emocijoms, mintims bei visam organizmui. Kadangi jau nuo senų laikų įvairiose šalyse buvo gerai žinoma garso bei žodžio įtaka visai žmogaus psichoemocinei būsenai bei jo fizinei sveikatai ir net LIKIMUI.

Todėl, projekto eigoje buvo studijuojami net senovės medicinos traktatai, įvairūs šventraščiai bei jogų praktikos, visa tai jungiant su naujausiais mokslo atradimais psichologijos ir neurologijos srityse. Po kelerių įtemptų darbo metų galiausiai buvo sukurta unikali Metodika pavadinimu – Gydanti ir Kurianti Proto Galia.

Šios Metodikos PAGRINDAS yra specialiai sukurti garso pratimai, kurie kartu su tekstine dalimi AKTYVUOJA reikiamus smegenų centrus, kurie labai teigiamai veikia žmogaus SVEIKATĄ bei jo LIKIMĄ. Šių centrų aktyvavimas žmogaus protui ir mintims suteikia papildoma JĖGĄ, energiją.

Atsiradus šiai proto jėgai žmogus PATS geba PALEISTI organizmo savigydos ir emocinės savireguliacijos procesus bei KURTI savo gyvenimą taip, kaip nori.

Metodikos poveikis psichoemocinei būsenai bei kūnui

 

Atlikus daugybę tyrimų buvo nustatyta, kad ši Metodika itin efektyviai šalina tiek DEPRESIJĄ, tiek NERIMĄ, o taip pat labai teigiamai veikia žmogaus emocinę bei fizinę būseną. Taip pat projekto eigoje buvo pastebėta, kad atsikračius minėtomis problemomis, žmogui savaime, be jokių papildomų pastangų, dingsta viršsvoris, nemiga bei įvairios priklausomybės.

Pasirodo, kad depresija arba ilgalaikis vidinis nerimas ar stresas dažniausiai būna pagrindinės PRIEŽASTYS nemigai ir viršsvoriui atsirasti. Pašalinus šias priežastis, papildomi kilogramai ištirpsta savaime, o miegas pasidaro ramus ir gilus tarsi kūdikio.

Labai dažnai žmonės nesėkmingai kovoja su viršsvoriu įvairiomis dietomis, vaistais bei sportu, kadangi nesupranta tikrųjų jo atsiradimo priežasčių.

Net jei nerimas ar depresija nėra akivaizdūs ir žmogus to nepastebi, vis tiek papildomi kilogramai jau pradeda augti. Taip organizmas dažniausiai reaguoja į vidines įtampas. Šaliname priežastį – dingsta pasekmė. Tas pats ir su nemiga.

Metodikos kūrime dalyvaujantys mokslininkai, taip pat pastebėjo, kad pastovus jos naudojimas stipriai stabdo net SENĖJIMO procesą. Tai išties fantastiški rezultatai.

Metodikos poveikis žmogaus gyvenimui, jo likimui

Visa ši unikali GARSO bei ŽODŽIO sąjunga, kuri ir yra Metodikos pratimų pagrindas, AKTYVUOJA smegenyse tas ląsteles, kurios atsakingos už mūsų kūrybiškumą, energiją, mąstymo greitį, gerą nuotaiką, pozityvias mintis bei naujas idėjas.

Tuo pačiu iš naujo ATKURDAMA tas smegenų vietas bei tas ląsteles, kurios yra pažeistos pesimizmo, nevilties, depresijos, nerimo bei streso ar vidinės įtampos.

Šių procesų aktyvavimas smegenyse SUTEIKIA žmogaus protui tą reikalingą jėgą, tą nuostabią energiją dėl kurios PASILEIDŽIA ne tik organizmo savigydos ir emocinės savireguliacijos procesas, bet taip pat ĮVYKSTA įspūdingi pokyčiai visame žmogaus gyvenime. Žmogus tampa ne tik sveiku, bet taip pat sėkmingu ir finansiškai apsirūpinusiu.

Tai vyksta todėl, kad naudojant Metodiką žmogaus protas gauna itin reikalingą jam energiją, jėgą ir tampa GALINGU, o mintys pozityvios ir tarsi „įmagnetintos“.

 

Tuomet paties žmogaus mintis, noras ar troškimas geba, tarsi koks magnetas, PRITRAUKTI žmogui tuos įvykius ar norimus rezultatus apie kuriuos jis nuolat mąsto bei svajoja. Šie procesai žmonijai žinomi seniai ir yra užfiksuoti įvairiuose šventraščiuose ir jogų praktikose, o dabartinis mokslas tai tik patvirtina.

Todėl tiek organizmo fizinė ir emocinė savireguliacija, pavyzdžiui, įveikiant kokią nors ligą arba PAŠALINANT depresiją, tiek išoriniai norimi dalykai, tokie kaip Jūsų SVAJONĖS, tikslai, FINANSINĖ gerovė, pildosi žymiai greičiau nei tai buvo iki metodikos naudojimo.

O dažniausiai pildosi tik todėl, kad žmogus naudoja šią Metodiką. Be to, šie teigiami pokyčiai Jūsų gyvenime vyksta be didelių pastangų, tarsi savaime.

Šį procesą daugelis mokslininkų vadina minties materializmu. Taip pat yra žinomi įvairūs jo taikymo būdai. Vienas iš žinomiausių pasaulyje mokslininkų, kuris įrodė šio proceso egzistavimą ir efektyvumą, buvo JAV Psichologijos mokslų daktaras ir pasaulinio bestselerio „Jūsų pasąmonės galia“ autorius bei vienas iš šios Metodikos kūrėjų Jozeph Murphy.

Joseph Murphy

Amerikos Psichologijos mokslų daktaras

„Žmogaus mintis turi gydomąją ir kuriamąją galią“.

Labai SVARBU tai, kad šioje Metodikoje šis procesas veikia itin EFEKTYVIAI. Efektyvumo paslaptis yra ta, kad naudojant Metodiką, žmogaus mintys tampa ne tik pozityvios, bet ir turinčios reikiamą jėgą, energiją. Nes tam, kad vyktų pokyčiai, vien tik pozityviai mąstyti neužtenka, reikia, kad protas turėtų reikiamos GALIOS.

Būtent šią galią ir suteikia Metodikos pratimai, kuriuos sudaro specialus TEKSTAS bei pagal unikalų algoritmą sukurti GARSO pratimai. 

Būtent šie pratimai AKTYVUOJA reikiamus smegenų centrus bei SUTEIKIA reikalingą jėgą ir energiją Jūsų protui bei mintims. Tuomet ir pradeda vykti įspūdingi pokyčiai Jūsų gyvenime. Toks ir yra metodikos UNIKALUMAS ir EFEKTYVUMAS.

Kaip vyksta šie procesai

Žmogus savo gyvenime išnaudoja, geriausiu atveju, tik iki 10 procentų proto galimybių.

Metodikos pagalba šis procentas IŠAUGA net kelis kartus,

todėl ženkliai pagerėja Jūsų fizinė ir psichinė sveikata bei gyvenimo kokybė.

Jei žmogaus protas, jo mintys neturi šios energijos, šios JĖGOS t.y. nėra tarsi „įmagnetintos“, tai teigiamų pokyčių žmogaus gyvenime sulaukti beveik neįmanoma.

Todėl dauguma pozityvaus mąstymo ir kitų psichologinių technikų ar įvairios meditacijos yra neveiksmingos, nes jos nesuteikia žmogaus protui minėtos energijos bei galios. Taigi, protas negaudamas reikiamos jėgos, negali atlikti jokių pokyčių.

Turbūt pastebėjote, kad vieniems žmonėms viskas gyvenime puikiai sekasi, tarsi be didelių pastangų, o kitiems atvirkščiai – daug dirba, o rezultatas menkas. Viskas priklauso nuo MINČIŲ ir PROTO energijos, jo GALIOS, jo „magnetizmo“. Iš prigimties pas kiekvieną žmogų jis skirtingas, todėl skiriasi ir gyvenimo kokybė.

Bet šios metodikos pagalba Jūs PATYS suteikiate reikalingą energiją, tiksliau, trūkstamą JĖGĄ savo protui ir mintims, o tuo pačiu SUSIKURIATE sau tokį gyvenimą, apie kokį svajojote.

Todėl tai ir yra Unikalu, Efektyvu ir FANTASTIŠKA

Atsiminkite!

Žmogaus protas GEBA paveikti aplink supantį pasaulį bei išgydyti bet kokią ligą, tik reikia suteikti jam reikalingą JĖGĄ.

Metodiką sudaro nedidelė Knygutė ir Garso pratimai

Knygutė

 • Šioje nedidelėje knygutėje (PDF 73 psl.), sudėta labai svarbi informacija apie:
 • Žmogaus proto galimybės, jo sandara bei sąveika su aplinkiniu pasauliu.
 • Taisyklės kaip naudotis Metodikos Garso pratimais, kad įvyktų esminiai pokyčiai tiek sveikatos srityje, tiek tikslų ir svajonių įgyvendinime.
 • Specialus Tekstas, kuris naudojamas kartu su Metodikos Garso pratimais.

Garso Pratimai

 • Garso pratimų iš viso yra 112. Kiekvieną šį pratimą sudaro trys garsų rūšys, tai – gamtos garsai, muzikos garsai bei gongų arba dainuojančio dubens garsai, kuriuos naudoja tibetiečiai ar įvairios jogos sistemos.           

Šių trijų Garsų sintezė bei Tekstinė dalis tarsi „Stebuklinga piliulė“, kurios naudojimas stipriai paveikia visą žmogaus organizmą, jo psichinę bei fizinę sveikatą ir pakeičia net likimą, pritraukiant į žmogaus gyvenimą norimus pokyčius.

 

 

Žinoma šioje „PILIULĖJE“ itin svarbi šių trijų garso rūšių tarpusavio SĄVEIKĄ, tai – kiekvienos dalies ilgis, trukmė, tarpusavio keitimosi ritmas ir susiliejimo būdai, taip pat dažnis bei kiti svarbūs faktoriai. Taip pat itin svarbus pačių pratimų keitimosi algoritmas.

Kaip sakė metodikos kūrėjai, ties šiuo algoritmu buvo itin ilgai dirbama. Taip pat labai svarbų vaidmenį atlieka ir TEKSTINĖ dalis, kuri sudėta knygutėje.

METODIKOS NAUDA

Pradėjus naudoti metodiką:

 • Pradeda MAŽĖTI nerimas, depresija bei įvairios baimės ar panikos priepuoliai. Su laiku visa tai išnyksta visam negrįžtamai.

 • Palaipsniui DINGSTA nemiga, viršsvoris, taip pat ir nuovargis bei apatija.

 • Išsilaisvina didelis gyvybinės energijos kiekis, kuris itin teigiamai paveikia tiek sveikatą, tiek patį likimą.

 • Atsiranda jėgų ir noro kurti, siekti, svajoti ir DŽIAUGTIS gyvenimu.

 • Išauga PASITIKĖJIMAS savimi.

 

Taip pat:

 • PAGERĖJA Jūsų karjeros galimybės.

 • Santykiai su artimais žmonėmis tampa šilti, draugiški.

 • Be didelio vargo susikuriama FINANSINĖ gerovė.

 • Tampate MYLIMI ir labai mėgstami visų aplinkinių.

 • Savo artimiesiems ir kitiems žmonėms tampate AUTORITETU.

 • Atsiranda stipri vidinė INTUICIJA, žmones pradedate matyti tarsi „kiaurai“.

Be to:

 • Seniai žinoma, kad Jūsų emocinė būsena stipriai ĮTAKOJA net Jūsų vaikų būseną. Todėl naudojant metodiką jos poveikį jaučia ir Jūsų vaikai. Padidėja jų energija, sugebėjimai, stiprėja fizinis ir dvasinis imunitetas.

Taip pat šios metodikos pagalba paleidžiamas organizmo savigydos bei emocinės savireguliacijos procesas, kuris:

 • Nuolat atkurdamas ligotas ar senstančias ląsteles, stabdo senėjimo procesą.

 • Stiprina visą žmogaus imuninę sistemą, jo fizinę bei psichinę sveikatą.

 • Vyksta nuostabus viso organizmo atnaujinimas ir tai net padeda atsikratyti daugelio ligų.

Tai pasirinkite, kokiu norite būti:

Varginamu nerimo, depresijos, įvairių ligų,

finansinio nepritekliaus.

Arba 

 

Sveiku, besidžiaugiančiu gyvenimu,

visų mėgstamu ir finansiškai apsirūpinusiu.

 

Visi teigiami pokyčiai vyksta todėl, kad žmogus, šios Metodikos pagalba tiesiog pats save „PERPROGRAMUOJA“. Jis PAŠALINA iš savęs visą susikaupusį negatyvą, panašiai kaip iš kompiuterio pašalinami virusai, ir tuo pačiu ĮDIEGDAMAS tas programas, kurios reikalingos sveikam ir sėkmingam gyvenimui.

Atminkite, žmogaus protas – pats galingiausias kompiuteris, tik reikia išmokti jį AKTYVUOTI, kad jis dirbtų pilnu pajėgumu. Tuomet pradės pildytis bet kokios Jūsų svajonės.

Patogu ir paprasta įsigyti

Tik elektroninis variantas

 • Po apmokėjimo praėjus vos kelioms minutėms į Jūsų el. paštą atsiunčiamas slaptažodis, kurį suvedus gaunate prieigą prie šios metodikos. Jį suvesti reikia svetainės www.psichologijosgalia.lt skiltyje „Prisijungimas“. Šios skilties nuoroda taip pat bus atsiųstame el. laiške.
 • Prisijungus pakliūsite į uždarą svetainės skiltį. Ten rasite žavią PDF knygutę, kurioje aprašyta Garso pratimų naudojimo tvarka bei kita svarbi informacija. Taip pat ten rasite ir Metodikos Garso pratimus bei įvairius papildomus audio pratimus ir jų naudojimo tvarką.
 • Kartais el. laiškas nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą), todėl pasitikrinkite ten. Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su slaptažodžiu ir jo nerasite spame ar iškils kokia kita problema, tuomet parašykite apie tai – info@psichologijosgalia.lt. Mes dienos bėgyje susisieksime su Jumis ir išspręsime bet kokią problemą.

Malonu ir lengva naudotis

 

 • Per savaitę Metodikos pratimai naudojami tik 3 – 5 kartus.
 • Kartą per dieną naudojamas tik vienas Metodikos Garso Pratimas, jo trukme tik 12 – 15 min. Jo Tekstinė dalis užtrunka dar vos 2-3 min.
 • Metodikos pratimų naudojimo metu ne tik gyjate bei kuriate savo gyvenimą, bet taip pat gaunate daug MALONIŲ pojūčių.
 • Garso pratimais bei knygute galima naudotis turint telefoną, kompiuterį ar planšetę.
 • Garso pratimai keičiasi automatiškai pagal specialiai suprogramuotą algoritmą. Todėl jie naudojami tik pačioje svetainėje.

Metodikos naudojimo trukmė

 

 • Dažniausiai žmonėms tam, kad SULAUKTŲ teigiamų pokyčių tiek sveikatos srityje, tiek savo asmeniniame ar profesiniame gyvenime, užtenka panaudoti Metodiką tik VIENĄ ar vos kelis mėnesius.
 • Sumokėjus, Metodika naudotis galite mėnesį laiko. Esant poreikiui naudojimąsi Metodika galite prasitęsti tiek kiek norėsite.
 • Tai labai patogu, nes panašu, tarsi vaikščiojimas į sporto salę. Vaikštote tik tiek, kiek Jums reikia ir ne daugiau. Tik ši „sporto salė“ telpa Jūsų telefone ar kompiuteryje, o naudotis ja galite bet kada ir bet kur.
 • Be to, šioje „sporto salėje“ treniruojate  ne kūną, o AKTYVUOJATE smegenų centrus, kurie padeda įgauti puikią fizinę ir psichinė būseną, turėti harmoningus santykius bei pritraukti sėkmę, finansinę gerovę ir gyvenimo džiaugsmo pojūtį.

Papildomi audio pratimai

 

 • Perkant Metodiką taip pat galima įsigyti papildomus psichologinius audio pratimus, kurių kiekį įsigyjate priklausomai nuo PIRKIMO PLANO. Jų autorius taip pat ŽINOMAS visame pasaulyje psichologijos profesorius bei daugelio BESTSELERIŲ autorius – M. Norbekovas.
 • Šie papildomi audio pratimai pagreitina reikiamų procesų aktyvavimą smegenyse bei visame kūne. Tačiau su jais arba be jų Metodika vis tiek veikia puikiai. Bet, jei Jūs norite pasiekti rezultatų GREIČIAU, pasinaudokite jais.
 • Kartu su metodika įsigijus papildomus audio pratimus, jais naudotis galite visą laiką. Jų naudojimosi laikotarpio pratęsinėti nereikia. Jais naudotis galite taip pat naudodami kompiuterį, telefoną ar planšetę.

Papildomi audio pratimai (MP3):

Nuoskaudų pašalnimas – 1
Nuoskaudų pašalinimas – 2

Šie pratimai dar vadinami – “Atleidimo Galia”. Gal Jūs juos jau buvote įsigiję būtent tokiu pavadinimu.

Pratimas – Nuoskaudų pašainimas – 1, padeda panaikinti vidinius emocinius pažeidimus bei įvairias NUOSKAUDAS patirtas vaikystėje, netgi tas, apie kurias žmogus jau net neprisimena, bet kurios labai trukdo gyvenimui bei kenkia psichinei ir fizinei sveikatai.

 

Pratimas – Nuoskaudų pašalinimas – 2, pašalina tas nuoskaudas, kurios atsiranda šiuolaikinio įtempto gyvenimo eigoje ir taip pat trukdo normaliam gyvenimui bei santykiams.

Šių papildomų pratimų trukmė po 12 min. kiekvienas. Papildomi audio pratimai, tai tik pagalbiniai metodikos pratimai. Didžiausią naudą jie SUTEIKIA tik tuomet, kai naudojami kartu su pagrindiniais Metodikos garso pratimais.

Nebuvo NEI VIENO žmogaus, kuriam ši Metodika nebūtų PADĖJUSI

Be to:

Pagalvokite apie tai, kiek Jūs SUTAUPOTE pinigų pašalinę tokias problemas kaip nuolatinį sekinantį nerimą, depresiją, nemigą ar viršsvorį. Juk nereikės daugiau leisti milžiniškų sumų vaistams, maisto papildams ar konsultacijoms pas vis kitus specialistus.

O jei Jūs šių pinigų ir neleidžiate, tai tikriausiai dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo, dažnai būnate apatiškas, pavargęs ar nusiminęs, todėl kad nerimaujate ir stresuojate, o visa tai trukdo judėti pirmyn ir kurti norimą gyvenimą.

Be to, metodikos pagalba aktyvavę savo smegenų ląsteles, Jūs tampate ne tik sveiku energingu bei besidžiaugiančiu gyvenimu, bet taip pat ir FINANSIŠKAI apsirūpinusiu žmogumi.

Argi tai ne puiku?!

Todėl ši metodika TURĖTŲ kainuoti tūkstančius eurų.

 

Bet gera žinia tai, kad ji NEKAINUOJA nei 1000 eurų

 

Ji nekainuoja nei 500 eurų 

Ji nekainuoja net 100 eurų

Ji kainuoja tik 79 eurus. 

Šiuo metu vyksta speciali AKCIJA! Pirmą mėnesį ji kainuos tik 39 eurus.

O jei norėsite pratęsti jos naudojimą, tai visi kiti mėnesiai Jums kainuos tik 11.90 eurų arba apie 0.40 ct per dieną – mažiau nei trečdalis kavos puodelio. 

 

DOVANA

Įsigyjant Metodiką dabar, NEMOKAMAI pridėsime aukščiau minėto žinomo visame pasaulyje mokslininko, psichologo, profesoriaus Mirzakarimo Norbekovo audio pratimą „Jaunystės eleksyras arba gyvenimo tobulybė” (MP3).

Šis pratimas labai teigiamai paveikia žmogaus fizinę ir psichoemocinę būseną. SIŲSDAMAS į kiekvieną žmogaus ląstelę puikios sveikatos ir energijos impulsus, jis tarsi gyvybingas balzamas sielai, atkuria vidinę ir išorinę harmoniją.

Jį atlikdami Jūs mintyse ir pojūčiuose MAUDYSITĖS krištoliniuose upokšniuose, SKRAJOSITE su paukščiais padangėje ir DALYVAUSITE nuostabiame rūmų pokylyje, būdama (-as) princese (princu). Tai fantastinių pojūčių pratimas! Pratimo trukmė 18 minučių.

Mielieji, ši Unikali Metodika – tai kelio į Jūsų NAUJĄ gyvenimą pradžia. Į gyvenimą, kuriame gera sveikata, sėkmė, finansinė nepriklausomybė yra savaime suprantami dalykai ir nuolatiniai Jūsų palydovai. Tai pasinaudokite šiais fantastiškais mokslo pasiekimais ir pakeiskite savo gyvenimą, nes JŪS to VERTI.

Tik elektroninis variantas

ĮSIGYTI
Įsigyk ir keisk savo gyvenimą!

 

Kodėl ši metodika suerzino farmacijos kompanijas

Ilgą laiką ši metodika buvo naudojama tik labai siaurame rate. Ji buvo prieinama tik kai kurių šalių politikams, įtakingiems verslininkams, aukščiausio rango valdininkams bei pasaulinio garso aktoriams arba sportininkams. Plačiau ją imta naudoti pasaulyje gan neseniai.

Reikalas tas, kad tokios puikios psichologinės metodikos labai NEPATINKA didžiosioms farmacijos kompanijoms, kurios gauna šimtų milijardų pelną parduodamos įvairius medikamentus bei papildus ,skirtus depresijai, nerimui, viršsvoriui ar nemigai gydyti.

 

Ir nors žmogui šie medikamentai dažniausiai nepadeda, o kartais net pakenkia, tačiau jis būna priverstas vėl ir vėl pirkti farmacininkų brukamus produktus, kadangi be jų jau negali gyventi.

Todėl, kad būna įtikintas, tiksliau, APGAUTAS įvairių reklaminių kampanijų, kurias apmoka tos pačios farmacijos korporacijos, kad neva kitų būdų spręsti minėtas problemas tiesiog nėra. Taip Žmogus ir tampa amžinu klientu, nešančiu šioms korporacijoms gigantiškus pelnus. Todėl joms patogu, kad žmogus būtų amžinai sergantis, depresuojantis, nelaimingas ir nesėkmingas.

Tos farmacijos korporacijos, investuodamos milijardus, stipriai ĮTAKOJA žiniasklaidą, įvairias mokslo įstaigas, politikus bei kitus galinguosius, turinčius įtaką žmonių gyvenimams. Todėl jos ir daro viską kad visi trukdžiai, kurie kelia grėsmę toliau siurbti iš žmonių pinigus, būtų pašalinti. Jas drąsiai galima palyginti su aštuonkoju apraizgiusiu visą žmoniją ir trukdančiu jai normaliai kvėpuoti.

 

Todėl į tokio pobūdžio metodikas, kurios iš tikrųjų padeda žmonėms, farmacijos korporacijos reaguoja kaip į grėsmę savo egzistencijai, nes jų pelnai gali ženkliai sumažėti.

Šioms korporacijoms spaudžiant buvo priimtas sprendimas, kad metodika plačiai naudojama ir reklamuojama nebus, o ja naudosis tik „išrinktųjų ratas“. Nieko naujo po saule, panašiai agresyviai elgiasi ir naftos korporacijos, kai tik mokslininkai išranda pigesnę alternatyvą dabartiniam kurui. Staiga visi šie atradimai neva tai nepasiteisina arba kažkur tai dingsta.

Kaip antai elektros variklis automobiliams buvo išrastas dar prieš 50 metų. Bet tik dabar vargais negalais skinasi kelią rinkoje. Ne išimtis ir farmacijos verslas. Tačiau ATSIRADUS socialiniams tinklams informaciją nuslėpti tampa vis sudėtingiau.

 

Todėl aštuonkojo gniaužtai pradėjo silpnėti ir ši metodika jau tampa žinoma visame pasaulyje. Ji jau naudojama tokiose šalyse kaip Anglija, Vokietija, JAV, Rusija, Kanada bei, galų gale, ir Lietuvoje.

Labai džiugu matyti kaip atsikratę nerimo, depresijos, nemigos, viršsvorio bei sustiprinę savo imuninę sistemą, žmonės tampa energingi ir besidžiaugiantys gyvenimu, o vidinio potencialo išlaisvinimas ir proto aktyvavimas padeda jiems greičiau susikurti savo svajonių gyvenimą bei finansinę nepriklausomybę.

Taip pat daugelis dėkoja, kad vėl gali džiaugtis puikiais santykiais su savo artimaisiais. Ne vienas jų padarė fantastiškas karjeras. Tai išties džiuginantys ir nuostabūs rezultatai.

 

 

Atminkite!

Žmogus neturi teisės būti negražus, ligotas, nuskurdęs ir nelaimingas.

Šios metodikos pagalba Jūs tokiu NIEKADA ir nebūsite.

 Tik elektroninis variantas

ĮSIGYTI
Įsigyk ir keisk savo gyvenimą!