Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Tai unikali galimybė naudotis šiuo ir visais esamais bei  naujai atsirandančiais video seminarais bei pratimais

tik už 19.99 eur

11.99 eur

per mėnesį.

Kaip PRENUMERUOTI ir NAUDOTIS

Video Seminarais bei Audio pratimais

  • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus atsiųsti du laiškai. Vienas patvirtinantis mokėjimą, o kitame bus SLAPTAŽODIS. Jį suvesti reikia šios svetainės skiltyje „Prisijungti“. Šios skilties nuoroda taip pat bus atsiųstame el. laiške.

  • Suvedę slaptažodį pakliūsite į svetainės puslapį, kuriame rasite visus Video seminarus, spauskite prie jų esantį mygtuką – „Atidaryti“ ir naudokitės VISAIS seminarais.

  • Kartais laiškas iš Psichologijos galia, kuriame ir yra SLAPTAŽODIS nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą) ar į reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ten.

  • Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuoroda ir jo nerasite kitose skiltyse, tuomet parašykite į [email protected] 

  • Jei iškils kokių nors kitų techninių problemų, taip pat parašykite mums ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

MOKĖJIMŲ SAUGUMO GARANTIJA

 Naudojama saugiausia pasaulyje akredituota Mastercard ir VISA mokėjimo platforma. Prenumeratos mokestis nuskaitomas automatiškai kas mėnesį.

PRENUMERATOS STABDYMAS

Sustabdyti prenumeratą galima bet kuriuo momentu, paspaudus mygtuką STABDYTI. Šis mygtukas yra kiekvieno seminaro vartotojo zonoje į kurią pakliūnate užsiprenumeravę.

Jei iškils kokių nors klausimų ar techninių problemų, parašykite mums el.paštu [email protected] ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

PASTABA

  • Jeigu Jūs iš šios svetainės (www.psichologijosgalia.lt) ką nors pirkote anksčiau, tai laiškas su slaptažodžiu Jums neateis.
  • Po sumokėjimo, pasijunkite prie svetainės su senu slaptažodžiu ir naudokitės visomis anksčiau įsigytomis metodikomis, seminarais bei šiais Seminarais.

 

Video seminarai bei pratimai pritaikyti PATOGIAM  naudojimui (žiūrėjimui, klausymui, skaitymui) tiek Jūsų kompiuteryje, tiek telefone ar planšetėje.

 

 

Mokėjimo detalės
Setup fee  
Subscription plan  
Coupon discount (%s)  
VAT (0%)  
Iš viso