Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Unikali Mokslinė Psichologinė Metodika

Moters Galia – Žavinga ir Laiminga

Perlas slypintis

TAVYJE

(Audio pratimas ir el. KNYGA)

Metodiką sudaro UNIKALUS garsaus mokslininko ir pasaulinių bestselerių autoriaus Mirzakarimo Norbekovo Audio Pratimas ir el. KNYGA.

Tai Metodika kuri daro stebuklus!

Naudojant šią Metodiką Moteris išsikleidžia tarsi gėlė saulei patekėjus, jos gyvenimas PRISIPILDO Džiaugsmo ir Meilės. Ji tampa moterimi, kuriai NEĮMANOMA atsispirti

Šioje Metodikoje susijungia Moderniausios ir Efektyviausios PSICHOLOGINĖS bei kūno kultūros praktikos su rytų IŠMINTIMI. 

ĮSIGYTI galėsite šio aprašymo apačioje

Metodiką sudaro Audio pratimas

 ir el. Knygutė

Apie Pratimą

Pratimas – Gimstanti Deivė

Tai  unikalus audio pratimas, kuriame skamba NUOSTABI muzika kartu su profesionalaus aktoriaus įgarsintu tekstu.

Jis atskleidžia ir išlaisvina visą užslėptą moters GROŽĮ, ŽAVESĮ, SEKSUALUMĄ ir MOTERIŠKUMĄ. Moteris išsiskleidžia tarsi lelija, atverdama pasauliui visą savo vidinį bei išorinį grožį.

Taip pat šis pratimas suteikia moteriai pasitikėjimo savimi, padeda savirealizacijai ir turi daugelio moteriškų ligų ir problemų prevencinę bei gydomąją galią.

 

Kodėl pratimas toks veiksmingas 

Šis pratimas AKTIVIZUOJA gyvybiškai svarbius procesus, kurie tiesiogiai paveikia visa moters likimą bei išlaisvina atkuriamuosius bei gydomuosius procesus visame organizme. 

Šių procesu aktyvinimui naudojami keturi pagrindiniai komponentai: MINTIS, VAIZDINYS, EMOCIJA ir KŪNAS.

 

Šis pratimas – NĖRA MEDITACIJA, kurios tiesiog klausai, maloniai leidi laiką ir apramini protą. Tai Pratimas, kuris savyje apjungia naujausias ir moderniausias jogos, psichologijos, medicinos bei kūno kultūros žinias.

(Pratimo trukmė – 13 min. 10 sek.)

Prie pratimo pridėta el. knygutė, kurioje aprašoma kaip jį NAUDOTI bei kita įdomi ir svarbi informacija.

Apie knygutę

Šios nedidelės apimties, tačiau NUOSTABIOS ir ŽAVIOS knygutes puslapiuose (PDF formatas 33 psl.) rasite ne tik kaip reikia naudotis audio pratimu, bet ir gražių nuotraukų, įkvėpiančių, TIKRAIS FAKTAIS paremtų istorijų bei rytų išminties perliukų.

Skaitydami ją GAUSITE ne tik neįkainojamų žinių, bet ir maloniai praleisite laiką. Knygutės sriftas pritaikytas taip, kad būtų patogu skaityti tiek telefone, tiek kompiuteryje tiek planšetėje.

Pratimo ir Knygos formatas PRITAIKYTI taip, kad būtų patogu jais naudotis tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek planšetėje. Knygą galima net atsispausdinti. 

Kiekvienas iš mūsų turi labai galingą kompiuterį

šiems procesams “paleisti”, juk žmogaus galimybės NERIBOTOS.

Metodikos nauda

 

 • Atsiranda PASITIKĖJIMAS savimi, emocinis stabilumas, ramumas ir pasitenkinimas.

 • IŠSISKLEIDŽIA visas moters žavesys, moteriškumas ir seksualumas. Moteris pradeda tarsi švytėti iš vidaus.

 • Ji tampa ŽAVI ir PATRAUKLI. Ji tampa ypatinga, ji tampa moterimi su PASLAPTIMI.

 • Meilės GALIA moters gyvenime atsiskleidžia visu pajėgumu. Vyrai pabendravę su tokiomis moterimis jų negali pamiršti, jos tampa jų gyvenime LEMTINGOMIS.

 • Harmonizuojasi santykiai su artimaisiais, draugais bei su pačia savimi. Nerandančios antrosios pusės staiga SULAUKIA labai daug pasiūlymų draugauti.

 • IŠNYKSTA įvairios ligos bei bėdos susijusios su moteriškomis problemomis. Moterys, kurios negalėdavo pajusti orgazmo, pradeda jį jausti.

 • Sustiprėjus sveikatai bei atsiradus energijai ir gyvenimo džiaugsmui, automatiškai pagerėja ir SAVIREALIZACIJA moters gyvenime.

 • ŠAUNA į viršų karjera, atsiranda kitos įdomios veiklos bei pažintys, o visa tai gerina ir finansinę gerovę.

 

Apie autorių

Šios praktinės metodikos unikalių pratimų autorius – M. Norbekovas. Tai PASAULINĘ šlovę pelnęs psichologijos ir medicinos MOKSLŲ DAKTARAS, profesorius, Rytų kovos meistras (karate juodo diržo savininkas) bei daugelio pasaulinių bestselerių autorius.

Kurdamas įvairius pratimus jis naudojo savo žinias ne tik kaip medikas bei psichologas, bet sujungė juos su RYTŲ PRAKTIKOMIS, kurias jis kaip tyrinėtojas studijavo įvairiuose senoviniuose Rytų medicinos traktatuose bei šventraščiuose.

Autorius kelias taip pat nebuvo lengvas. Jo gyvenimas prasidėjo nuo fizinės negalios, depresijos ir NORO NUSIŽUDYTI, o baigėsi PASAULINE ŠLOVE ir visuotinu pripažinimu (apie tai plačiau žiūrėti video).

Autoriaus palinkėjimas

MIELOSIOS! Jūsų viduje įkalintas didžiulis deimantas, belieka tik jį surasti, nušlifuoti ir padėti taip, kad jis sušvytėtų visomis savo briaunomis. Tada jūs galėsite į viską pažvelgti kitomis akimis, pamatyti naujus gyvenimo horizontus, o ši Metodika padės Jums tai įgyvendinti. Sėkmės Jums Jūsų kelyje!

Patogu ir paprasta įsigyti

 • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus atsiųsti du laiškai. Vienas patvirtinantis mokėjimą, o kitame bus SLAPTAŽODIS. Jį suvesti reikia šios svetainės skiltyje „Prisijungti“. Šios skilties nuoroda taip pat bus atsiųstame el. laiške.

 • Suvedę slaptažodį pakliūsite į svetainės puslapį, kuriame rasite visas metodikas, kurios šiuo metu yra svetainės parduotuvėje. Prie Metodikos, kurią įsigijote, spauskite mygtuką – „Atidaryti“ ir naudokitės įsigyta Metodika.

 • Kartais laiškas iš Psichologijos galia, kuriame ir yra SLAPTAŽODIS nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą) ar į reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ten.

 • Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuoroda ir jo nerasite kitose skiltyse, tuomet parašykite į [email protected] 

 • Jei iškils kokių nors kitų techninių problemų, taip pat parašykite mums ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

PASTABA

Jeigu Jūs iš šios svetainės (www.psichologijosgalia.lt) ką nors pirkote anksčiau, tai laiškas su slaptažodžiu pas Jus neateis. Po sumokėjimo, pasijunkite prie svetainės su senu slaptažodžiu ir naudokitės visomis metodikomis kurias įsigijote.

DĖMESIO!

Atsižvelgiant į Metodikos  NAUDĄ bei didelį įvairių savo srities ekspertų darbą, kurių dėka po daugelio eksperimentų ir bandymų, galų gale pavyko visas šias unikalias ir gyvybiškai svarbias žinias SUTRAUKTI į minimalią tekstinę bei audio formą, jos vertė turėtų būti labai didelė.

KAINA

Tačiau gera žinia ta, kad ji nekainuoja 1000 eurų.

Taip pat ji nekainuoja ir 500 eurų.

Ji nekainuoja net 100 eurų.

Jos kaina tik – 99 eurai.

O dabar mes labai RIBOTĄ LAIKĄ teikiame Jums

SPECIALŲ PASIŪLYMĄ

Įsigykite šią Praktinę Metodiką

tik už 25.99 eur.

Pasinaudokite juo, nes Jūsų grožis, žavesys, sveikata ir

LAIMĖ kainuoja daug, daug brangiau.

Moters Galia – Žavinga ir Laiminga

Perlas slypintis

TAVYJE

(Audio pratimas ir KNYGA)

 

 

99 Eur  DABAR tik 25.99 Eur

Tik elektroninis variantas