Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Menas daryti ĮTAKĄ

Atėjau, Pamačiau, Nugalėjau

Seminaro aprašymas

 

Turbūt ne kartą stebėjote, kai pasirodžius kažkokiam tai žmogui, nesuprantamai kodėl, visų dėmesys NUKRYPSTA būtent į jį. Net jam neprakalbus, jis tarsi magnetas traukia aplinkinių dėmesį, o pradėjus kalbėti visi įdėmiai jo klausosi ir beveik su viskuo sutinka, ką jis bepasakytų. Jis tarsi užpildo savimi visą erdvę.

Jeigu toks žmogus pradeda kalbėti prieš didelę minią, kuri ūžia ir nekreipia į nieką dėmesio, staiga minia nuščiūva, nutyla ir pradeda ĮDĖMIAI klausytis.

Tai vadinama stipria vidine CHARIZMA. Šis žmogus būna visada gerbiamas aplinkinių ir pripažįstamas rimtu autoritetu.

To NEĮMANOMA išmokti jokiose retorikos kursuose ar psichologijos bei koučingo seminaruose, kuriuose mokoma kaip bendrauti su žmonėmis bei įgyti pasitikėjimo.

Todėl, kad ši savybė yra „giluminė“, ji formuojasi pačioje žmogaus pasąmonės gelmėje. Šiame seminare mes SUTEIKSIME jums visas reikalingas teorines bei praktines žinias, kurios reikalingos tokiai savybei įgauti.

 

Tapkite žmogumi, kuriuo žavisi ir gerbia aplinkiniai.

 

Seminaro metu apimsime tris lygius

 

Išorinis lygmuo

Susipažinsite su efektyviausiais elgesio ir įtaigos principais bei taisyklėmis. Išnagrinėsime įvairias konkrečias situacijas.

Sąmonės lygmuo

Įvaldysite moderniausią psichologinę techniką, kuri padės jums siekti norimų tikslų ir PAVEIKTI bet kokį pašnekovą.

Pasąmonės lygmuo

Specialių Garso pratimų bei ypatingų žinių apie žmogaus proto galimybes pagalba, išmoksite AKTYVUOTI savo proto galias ir keisti savo gyvenimą norima linkme, tuo pačiu metu PAŠALINANT iš savo gyvenimo įvairius destruktyvius reiškinius.

Prie kiekvieno seminaro yra ir penki
Muzikiniai-Meditaciniai GARSŲ terapijos pratimai

Kiekvieną šį audio pratimą sudaro TRYS garsų rūšys, tai – gamtos garsai, muzikos garsai bei gongų arba dainuojančio dubens garsai, kuriuos naudoja tibetiečiai ar įvairios jogos sistemos.

Šių trijų Garsų sintezė bei TEKSTINĖ dalis, kurią rasite Naudojimo taisyklėse, tarsi „Stebuklinga PILIULĖ“, kurios naudojimas stipriai paveikia visą žmogaus organizmą, jo psichinę bei fizinę sveikatą ir pakeičia net likimą, pritraukiant į žmogaus gyvenimą norimus pokyčius.

Žinoma šioje „PILIULĖJE“ itin svarbi šių trijų garso rūšių tarpusavio SĄVEIKA, tai – kiekvienos dalies ilgis, trukmė, tarpusavio keitimosi ritmas ir susiliejimo būdai, taip pat dažnis bei kiti svarbūs faktoriai. Visa tai yra sukurta pagal specialų algoritmą.

Pratimų svarba ta, kad jie yra nukreipti į patį pasąmonės centrą, mokslininkų vadinamą – Asmenybės branduolį, todėl turi DIDŽIULĘ įtaką ne tik žmogaus emociniai būsenai bei fiziniai sveikatai, bet taip pat daro TIESIOGINĮ poveikį žmogaus gyvenimui jo likimui.

PRATIMŲ NAUDA

Pradėjus naudoti pratimus:

 • Nurimsta protas, STABILIZUOJASI emocinė būsena.

 • ATSIRANDA džiaugsmo ir ramybės pojūtis.

 • Pradeda MAŽĖTI nerimas, depresija, baimės ar panikos priepuoliai. Su laiku visa tai išnyksta negrįžtamai.

 • Palaipsniui DINGSTA nuovargis, apatija ir net įvairios priklausomybės.

 • Atsiranda jėgų ir noro kurti, siekti, svajoti ir DŽIAUGTIS gyvenimu.

 • Išauga PASITIKĖJIMAS savimi.

 • PASILEIDŽIA organizmo savigydos bei emocinės savireguliacijos procesas.

 • Atsikuria ligotos ar senstančios ląstelės, STABDOSI senėjimo procesas.

 • STIPRĖJA visą žmogaus imuninė sistema, jo fizinė bei psichinė sveikata.

 • Atsiranda stipri vidinė INTUICIJA, žmones pradedate matyti tarsi „kiaurai“.

 

Viso to pasėkoje:

 • Ženkliai PAGERĖJA Jūsų karjeros galimybės.

 • Santykiai su artimais žmonėmis tampa šilti, draugiški, ypač su vaikais, kadangi Jūsų pagerėjusi būsena, tiesiogiai VEIKIA vaikų emocijas, sveikatą ir net LIKIMĄ.

 • Be didelio vargo susikuriama FINANSINĖ gerovė.

IR DAR!

Pratimų pagalba, po truputį atsikratant vidinės įtampos, perdėto nerimo ar net depresijos, kaip pasekmė, labai dažnai, tarsi savaime DINGSTA Viršsvoris bei Nemiga. Kadangi dažniausiai nemiga ir viršsvoris atsiranda dėl minėtų problemų. Jas pašalinus, t.y. pašalinus priežastį – dingsta ir pasekmė.

Video seminarai bei pratimai pritaikyti PATOGIAM  naudojimui (žiūrėjimui, klausymui, skaitymui) tiek Jūsų kompiuteryje, tiek telefone ar planšetėje.

PLAČIAU APIE VIDEO SEMINARUS, PRATIMUS IR JŲ AUTORIUS

 

Šie Video Seminarai buvo sukurti ir kuriami vadovaujantis visomis gautomis žiniomis, kuomet jo autorius Elijus Kebleris studijavo psichologiją vienoje iš solidžiausių mokslo įstaigų, pavadinimu – „Žmogaus smegenų tyrimo institutas“, Sankt Peterburge.

Šiai mokslo įstaigai vadovavo viena iš žinomiausių pasaulyje mokslininkių – psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė Natalija Bechtereva.

Natalija Bechtereva

Psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė.

N. Bechtereva yra viena iš garsiausių mokslininkių visame pasaulyje. Amerikos Kibernetikos mokslininkų asociacijos apdovanota už indėlį žmogaus smegenų tyrimų srityje.

Šios mokslininkės dėka Elijus buvo kviečiamas dalyvauti įvairiuose, net uždaruose projektuose, kurie susiję su psichologija ir neurobiologija. Juose buvo nagrinėjamos ir tiriamos žmogaus proto galimybes. Tokiose projektuose dalyvavo daugelis mokslininkų iš įvairių šalių ir net vienuoliai iš seniausių pasaulio vienuolynų.

Visas studijose ir šiuose projektuose įgytas ir gyvybiškai svarbias žinias Elijus kartu su kitais šiose projektuose dalyvavusiais mokslininkais, sudėjo į šiuos Video Seminarus.

Apie Seminaruose nagrinėjamas temas

 Šiuose seminaruose bus nagrinėjamos temos, kurios liečia svarbiausius gyvenimo momentus. Tai – santykiai, pasitikėjimas savimi, savirealizacija, tikslų ir svajonių įgyvendinimas, finansinė nepriklausomybė, vaikų auklėjimas bei daug kitų aktualių ir svarbių klausimų.  

Taip pat  bus pateiktos unikalios žinios apie žmogų, jo proto galimybes, apie naujausius eksperimentus bei atradimus šioje srityje. Viso šios žinios kartu su pratimais, padės atsikratyti tokiomis bėdomis kaip depresija, nerimas, nemiga ir net viršsvoris, bei atrasti savo gyvenimo kelią.

Prie kiekvieno seminaro yra ir penki Muzikiniai-Meditaciniai GARSŲ terapijos pratimai

Šie unikalus pratimai buvo sukurti rimtų mokslininkų komandos, tuose projektuose, kuriuose dalyvavo Elijus. Pratimai AKTYVUOJA smegenyse tas ląsteles, kurios atsakingos už mūsų kūrybiškumą, energiją, mąstymo greitį, gerą nuotaiką, pozityvias mintis bei naujas idėjas.

Tuo pačiu iš naujo ATKURIA tas smegenų vietas bei tas ląsteles, kurios yra pažeistos pesimizmo, nevilties, depresijos, nerimo bei streso ar vidinės įtampos.

Šių procesų aktyvavimas smegenyse SUTEIKIA žmogaus protui reikalingą jėgą, tą nuostabią energiją dėl kurios PASILEIDŽIA ne tik organizmo savigydos ir emocinės savireguliacijos procesas, bet taip pat ĮVYKSTA įspūdingi pokyčiai visame žmogaus gyvenime.

Žmogus savo gyvenime išnaudoja, geriausiu atveju, tik iki 10 procentų proto galimybių.

Šių Seminarų  bei pratimų dėka šis procentas IŠAUGA net kelis kartus, todėl ženkliai pagerėja Jūsų fizinė ir psichinė sveikata bei gyvenimo kokybė.

Atsiminkite!

Žmogaus protas GEBA paveikti aplink supantį pasaulį bei išspręsti bet kokią problemą, tik reikia suteikti jam reikalingą JĖGĄ.

Mielieji, šie Seminarai kartu su pratimais – tai kelio į Jūsų NAUJĄ gyvenimą pradžia. Į gyvenimą, kuriame gera sveikata, sėkmė, finansinė nepriklausomybė yra savaime suprantami dalykai ir nuolatiniai Jūsų palydovai.

Tai pasinaudokite šiais fantastiškais mokslo pasiekimais ir pakeiskite savo gyvenimą, nes JŪS to VERTI.

 

Apie autorių

Šių video seminarų autorius – Elijus Kebleris. Elijus yra vienas iš žymiausių psichologijos ir žmogaus elgsenos ekspertų, asmenybės ugdymo bei saviugdos treneris, koučeris, įvairių tarptautinių mokslinių projektų, kurie tyrinėja žmogaus proto galimybes, dalyvis.  Taip pat žinomos ir itin gerbiamos visame pasaulyje mokslininkės, psichologijos ir neurologijos profesorės, akademikės, Žmogaus smegenų tyrimo instituto vadovės Natalijos Bechterevos mokinys.

Minėtame institute beveik šešerius metus studijavo psichologiją, gilinosi į žmogaus smegenų veiklą ir galimybes. Dalyvavo rimtuose moksliniuose projektuose, kurių dalyviai buvo ne tik įvairių sričių mokslininkai, bet netgi seniausių pasaulio vienuolynų vienuoliai, padėję studijuoti įvairius senovinius šventraščius bei medicininius traktatus. Pasirodo, kad juose yra užšifruota taip pat itin svarbi informacija, kuri daro tiesioginę įtaką žmogaus gyvenimui bei jo likimui.

Taip pat dėstė universitete net dviejose katedrose (Psichologijos katedra ir Finansų bei mokesčių katedra). 2012 metais jo parašyta knyga „Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę“ tapo bestseleriu ir apkeliavo daugelį pasaulio šalių.

Elijus dažnai kviečiamas skaityti paskaitas psichologine bei saviugdos tematika į įvairias organizacijas, Rotary klubus, politines partijas bei studentų draugijas. Dalyvauja televizijos laidose, jo mintis spausdina žurnalai bei įvairūs portalai.

Elijaus ir jo kolegų sukurtos modernios ir itin efektyvios psichologinės technikos, kurios išdėstomos įvairių kursų bei seminarų metu, naudojamos net specialiųjų tarnybų darbuotojų parengimui.

Jos itin efektyvios šalinant stresą, depresiją, nerimą, nemigą bei vidinę įtampą ir suaktyvinant visas žmogaus proto galias, dėl ko ženkliai padidėja jo galimybės, darbingumas, atsiranda pasitikėjimas savimi, vidinė ramybė bei gyvenimo džiaugsmas.

Kaip sako pats autorius, jo gyvenime taip pat būta nemažai nuopuolių. Prieš daugelį metų, turėdamas teisininko išsilavinimą, po itin sėkmingų karjeros šuolių ir sėkmingo verslo,  jis nugarmėjo į patį dugną ir atsidūrė net įkalinimo įstaigoje. Būtent šių žinių turėjimas bei pastovus jų gilinimas ir leido vėl pakilti sėkmingam ir įdomiam gyvenimui.

Daugelis žmonių jam ypač dėkingi už tai, kad jis asmeniškai, asmeninių užsiėmimų metu, padėjo jiems pašalinti tokias rimtas problemas kaip depresija, perdėtas nerimas, nenoras gyventi bei įvairios priklausomybės. Taip pat susivokti savyje, atrasti savo gyvenimo kelią bei sukurti puikius santykius su artimaisiais.