Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Unikali Mokslinė Psichologinė Metodika

JAUNYSTĖS ELIKSYRAS

AMŽINOS Jaunystės ir PUIKIOS sveikatos Paslaptis

(Audio pratimas ir el. KNYGA)

Metodiką sudaro Audio Pratimas ir el. KNYGA. Ją sukūrė garsus mokslininkas ir pasaulinių bestselerių autorius Mirzakarimas Norbekovas.

Tai Metodika, kuri PADEDA išlikti JAUNAM ir visada SVEIKAM, nes tai yra ĮMANOMA!

Tai PERVERSMAS visoje Grožio bei Sveikatos industrijoje!

Šioje Metodikoje susijungia Moderniausios ir Efektyviausios PSICHOLOGINĖS bei kūno kultūros praktikos su rytų IŠMINTIMI. 

Ją kuriant dalyvavo žinomiausi psichologai, kūno kultūros specialistai ir net muziko terapijos ekspertai.

Įsigyti Metodiką galite aprašymo apačioje.

Pratimo aprašymas

Pratimas – Jaunystės eliksyras arba

 gyvenimo būdo tobulybė

Tai unikalus audio pratimas, kuriame skamba NUOSTABI muzika kartu su profesionalaus aktoriaus įgarsintu tekstu.

Šis pratimas AKTYVUOJA gyvybiškai svarbius procesus, kurie tiesiogiai paveikia visą žmogaus organizmą ir EMOCINĘ būseną.

Šių procesų aktyvinimui naudojami keturi pagrindiniai komponentai: MINTIS, VAIZDINYS, EMOCIJA ir KŪNAS.

Pratimo atlikimas labai teigiamai paveikia žmogaus fizinę ir psichoemocinę būseną. Tai vyksta todėl, kad jį atliekant į kiekvieną žmogaus ląstelę PASIUNČIAMAS puikios sveikatos ir energijos impulsas.

Šis impulsas – tarsi programa, kuri aktyvuoja viso organizmo ATSIJAUNINIMĄ bei SVEIKIMĄ.

Šis Pratimas tarsi gyvybingas balzamas sielai, kuris ATKURIA vidinę ir išorinę harmoniją.

Jį atlikdami Jūs mintyse ir pojūčiuose MAUDYSITĖS krištoliniuose upokšniuose, SKRAJOSITE su paukščiais padangėje ir DALYVAUSITE nuostabiame rūmų pokylyje, būdama (-as) princese (princu).

Tai ne tik didelio EFEKTYVUMO, bet ir FANTASTINIŲ pojūčių pratimas!

(Pratimo trukmė – 18 min.)

Apie knygutę

Šios nedidelės apimties, tačiau NUOSTABIOS ir ŽAVIOS knygutės puslapiuose (PDF formatas 31 psl.) rasite ne tik kaip reikia naudotis audio pratimu, bet ir gražių nuotraukų, įkvepiančių istorijų bei rytų išminties perliukų.

Pratimo ir Knygos formatas PRITAIKYTI patogiam naudojimui tiek kompiuteryje, tiek telefone, tiek planšetėje. Knygą galima net atsispausdinti. 

Kiekvienas iš mūsų turi labai galingą kompiuterį

šiems procesams “paleisti”, juk žmogaus galimybės NERIBOTOS.

Metodikos nauda

 

 • Sveiksta ir jaunėja visas Žmogaus organizmas.

 • Harmonizuoja visų kūno organų veikla, jie pradeda funkcionuoti tarsi laikrodis.

 • Kūno oda tampa sveika ir lygi tarsi vaiko.

 • Stabilizuojasi emocinė būsena, atsiranda vidinė ramybė ir pasitikėjimas savimi.

 • Įvyksta pilnas žmogaus fizinis ir psichoemocinis atsikūrimas, nes atsinaujina kiekviena organizmo ląstelė.

 • Sustiprėja fizinis ir psichinis organizmo imunitetas.

Apie autorių

Šios praktinės metodikos unikalių pratimų autorius – M. Norbekovas. Tai PASAULINĘ šlovę pelnęs psichologijos ir medicinos MOKSLŲ DAKTARAS, profesorius, Rytų kovos meistras (karate juodo diržo savininkas) bei daugelio pasaulinių bestselerių autorius.

Kurdamas įvairius pratimus jis naudojo savo žinias ne tik kaip medikas bei psichologas, bet sujungė juos su RYTŲ PRAKTIKOMIS, kurias jis kaip tyrinėtojas studijavo įvairiuose senoviniuose Rytų medicinos traktatuose bei šventraščiuose.

Autorius kelias taip pat nebuvo lengvas. Jo gyvenimas prasidėjo nuo fizinės negalios, depresijos ir NORO NUSIŽUDYTI, o baigėsi PASAULINE ŠLOVE ir visuotinu pripažinimu (apie tai plačiau žiūrėti video).

Autoriaus palinkėjimas

Jūsų viduje įkalintas didžiulis deimantas, belieka tik jį surasti, nušlifuoti ir padėti taip, kad jis sušvytėtų visomis savo briaunomis. Tada jūs galėsite į viską pažvelgti kitomis akimis, pamatyti naujus gyvenimo horizontus, o ši Metodika padės Jums tai įgyvendinti. Sėkmės Jums Jūsų kelyje!

Patogu ir paprasta įsigyti

 • Po apmokėjimo, kelių minučių bėgyje į Jūsų el. paštą bus atsiųsti du laiškai. Vienas patvirtinantis mokėjimą, o kitame bus SLAPTAŽODIS. Jį suvesti reikia šios svetainės skiltyje „Prisijungti“. Šios skilties nuoroda taip pat bus atsiųstame el. laiške.

 • Suvedę slaptažodį pakliūsite į svetainės puslapį, kuriame rasite visas metodikas, kurios šiuo metu yra svetainės parduotuvėje. Prie Metodikos, kurią įsigijote, spauskite mygtuką – „Atidaryti“ ir naudokitės įsigyta Metodika.

 • Kartais laiškas iš Psichologijos galia, kuriame ir yra SLAPTAŽODIS nukeliauja į „Spamą“ (šlamštą) ar į reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ten.

 • Jei keliolikos minučių bėgyje po apmokėjimo Jūsų nepasieks laiškas su nuoroda ir jo nerasite kitose skiltyse, tuomet parašykite į [email protected] 

 • Jei iškils kokių nors kitų techninių problemų, taip pat parašykite mums ir mes visas problemas nedelsiant išspręsime.

PASTABA

Jeigu Jūs iš šios svetainės (www.psichologijosgalia.lt) ką nors pirkote anksčiau, tai laiškas su slaptažodžiu Jums neateis. Po sumokėjimo, pasijunkite prie svetainės su senu slaptažodžiu ir naudokitės visomis metodikomis kurias įsigijote.

DĖMESIO!

Tam, kad būtų puikios fizinės ir emocinės būsenos daugelis žmonių nuolat leidžia daugybę pinigų įvairiems medikamentams arba kremams, kuriuos sukuria farmacijos bei grožio industrijos korporacijos.

Nors iš tikrųjų šie preparatai žmogui beveik nepadeda, tačiau žmogus paverčiamas pastoviu vartotoju.

Iš tiesų, žmogaus organizmas pats geba paleisti savigydos bei atsijauninimo mechanizmą, tik reikia mokėti aktyvuoti šiuos procesus.

Farmacijos kompanijos kaip, beje, ir taip vadinama grožio industrija tarsi aštuonkojis apraizgę visą žmoniją čiulpdama iš žmonių pinigus, paversdama juos amžinais klientais. Todėl tokios metodikos juos labai erzina.

Todėl naudodami šią metodiką Jūs ne tik SUTAUPYSITE daugybę pinigų, bet taip pat patys ĮVALDYSITE šiuos itin svarbius procesus.

TAIGI

Atsižvelgiant į Metodikos  NAUDĄ bei didelį įvairių savo srities ekspertų darbą, kurių dėka po daugelio eksperimentų ir bandymų, galų gale pavyko visas šias unikalias ir gyvybiškai svarbias žinias SUTRAUKTI į minimalią tekstinę bei audio formą, jos vertė turėtų būti labai didelė.

Tačiau gera žinia ta, kad ji nekainuoja 1000 eurų.

Taip pat ji nekainuoja ir 500 eurų.

Ji nekainuoja net 100 eurų.

Jos kaina tik – 89 eurai.

O dabar mes labai RIBOTĄ LAIKĄ teikiame Jums

SPECIALŲ PASIŪLYMĄ

Įsigykite šią Praktinę Metodiką

tik už 19.99 eur

Pasinaudokite juo, nes Jūsų grožis, žavesys bei puiki fizinė bei emocinė būsena kainuoja daug, daug brangiau.

JAUNYSTĖS ELIKSYRAS
AMŽINOS Jaunystės ir PUIKIOS sveikatos Paslaptis

(Audio pratimas ir KNYGA)

 

 

89 Eur  DABAR tik 19.99 Eur