Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Neturinti analogų
Trijų Lygių Mokslinė – Psichologinė
PROGRAMA

 

PAŠALINA Depresiją, Nerimą ir SUTEIKIA Energijos bei Jėgos antplūdį

Programa išdėstyta Video seminare

Programą sudaro

 • Video medžiaga.

 • Du unikalūs psichologiniai audio pratimai šalinantis emocinius blokus.

 • Penki pagrindiniai, baziniai Muzikiniai – Meditaciniai Garsu terapijos pratimai.

 • Tekstinė medžiaga. Pratimų taisyklės.

Programa daranti Stebuklus!

GYJA sielos žaizdos, SVEIKSTA ir JAUNĖJA kūnas bei KEIČIASI likimas!
Ir žmogus tampa… LAIMINGU.

 

Tu privalai tai žinoti!

Skausmui, nevilčiai, depresijai – NE
Sėkmei, džiaugsmui, laimei – TAIP

Programos aprašymas

Depresija, nerimas, įvairios priklausomybės – tai 21 amžiaus maras. Šios problemos SURAKINA ir SUARDO visą žmogaus vidinę struktūrą, jo psichika, kaip rūdys suardo metalą.

Dažnai žmogus nepakeldamas vidinės KANČIOS, net pasitraukia iš gyvenimo, arba būna priverstas gyventi pastoviai naudojant stiprius vaistus, kurie problemos neišsprendžia, bet bent šiek tiek pašalina simptomus.

Šiame seminare naudojamos žinios bei praktikos skirtos ne tik padėti žmogui ATSIKRATYTI šių problemų, išsilaisvinti iš vidinio gniaužto, bet ir pradėti gyventi PILNAVERTI bei įdomų gyvenimą.

Seminare sudėti geriausi ir MODERNIAUSI psichologijos mokslo pasiekimai kartu su senovės rytų išmintimi, kurią per tūkstantmečius yra sukaupę įvairūs vienuoliai ir ją saugo savo vienuolynuose.

Todėl šios žinios ir praktikos ypač EFEKTYVIOS ne tik pašalinant minėtas problemas, bet ir prisikeliant naujam ir įdomiam gyvenimui.

 

Programa apima tris lygius

 

Išorinis lygmuo

Susipažinsite su efektyviausiais elgesio ir kūno priežiūros principais, kurie svarbūs šalinant minėtas problemas.

Sąmonės lygmuo

Įvaldysite moderniausias psichologines technikas, kurios pašalina vidinius emocinius pažeidimus, kurie tūno Jūsų viduje ir kenkia Jūsų psichoemocinei būsenai bei trukdo gyvenimui. 

Pasąmonės (pagrindinis) lygmuo

Specialių Garso pratimų bei ypatingų žinių apie žmogaus proto galimybes pagalba, AKTYVUOJAMI reikiami smegenų centrai, ko pasėkoje DINGSTA Depresija, Nerimas bei kiti destruktyvus reiškiniai.


Šių procesų aktyvavimas, taip pat SUTEIKIA energijos, pasitikėjimo ir džiaugsmo pojūtį. PRABUNDA noras gyventi, kurti ir džiaugtis.


Šiame lygmenyje dirbama su penkiais Muzikiniais-Meditaciniais GARSŲ terapijos pratimais.

Jų unikalumas yra tame, kad jie pašalina minėtų problemų PIRMAPRADĘ priežastį ir suteikia jėgų susikurti puikų gyvenimą.

 

Apie šiuos Pratimus

Kiekvieną šį audio pratimą sudaro TRYS garsų rūšys, tai – gamtos garsai, muzikos garsai bei gongų arba dainuojančio dubens garsai, kuriuos naudoja tibetiečiai ar įvairios jogos sistemos.

Šių trijų Garsų sintezė bei TEKSTINĖ dalis, kurią rasite Naudojimo taisyklėse, tarsi „Stebuklinga PILIULĖ“, kurios naudojimas stipriai paveikia visą žmogaus organizmą, jo psichinę bei fizinę sveikatą ir pakeičia net likimą, pritraukiant į žmogaus gyvenimą norimus pokyčius.

Žinoma šioje „PILIULĖJE“ itin svarbi šių trijų garso rūšių tarpusavio SĄVEIKA, tai – kiekvienos dalies ilgis, trukmė, tarpusavio keitimosi ritmas ir susiliejimo būdai, taip pat dažnis bei kiti svarbūs faktoriai. Visa tai yra sukurta pagal specialų algoritmą.

Pratimų svarba ta, kad jie yra nukreipti į patį pasąmonės centrą, mokslininkų vadinamą – Asmenybės branduolį, todėl turi DIDŽIULĘ įtaką ne tik žmogaus emociniai būsenai bei fiziniai sveikatai, bet taip pat daro TIESIOGINĮ poveikį žmogaus gyvenimui jo likimui.

Pratimų veikimo principas

Pratimai AKTYVUOJA smegenyse tas ląsteles, kurios atsakingos už mūsų kūrybiškumą, energiją, mąstymo greitį, gerą nuotaiką, pozityvias mintis bei naujas idėjas.

Tuo pačiu iš naujo ATKURIA tas smegenų vietas bei tas ląsteles, kurios yra pažeistos pesimizmo, nevilties, depresijos, nerimo bei streso ar vidinės įtampos.

Šių procesų aktyvavimas smegenyse SUTEIKIA žmogaus protui reikalingą jėgą, tą nuostabią energiją dėl kurios PASILEIDŽIA ne tik organizmo savigydos ir emocinės savireguliacijos procesas, bet taip pat ĮVYKSTA įspūdingi pokyčiai visame žmogaus gyvenime.

Žmogus savo gyvenime išnaudoja, geriausiu atveju, tik iki 10 procentų proto galimybių.

Šių Seminarų  bei pratimų dėka šis procentas IŠAUGA net kelis kartus, todėl ženkliai pagerėja Jūsų fizinė ir psichinė sveikata bei gyvenimo kokybė.

Atsiminkite!

Žmogaus protas GEBA paveikti aplink supantį pasaulį bei išspręsti bet kokią problemą, tik reikia suteikti jam reikalingą JĖGĄ.

PRATIMŲ NAUDA

Pradėjus naudoti pratimus:

 • Nurimsta protas, STABILIZUOJASI emocinė būsena.

 • ATSIRANDA džiaugsmo ir ramybės pojūtis.

 • Pradeda MAŽĖTI nerimas, depresija, baimės ar panikos priepuoliai. Su laiku visa tai išnyksta negrįžtamai.

 • Palaipsniui DINGSTA nuovargis, apatija ir net įvairios priklausomybės.

 • Atsiranda jėgų ir noro kurti, siekti, svajoti ir DŽIAUGTIS gyvenimu.

 • Išauga PASITIKĖJIMAS savimi.

 • PASILEIDŽIA organizmo savigydos bei emocinės savireguliacijos procesas.

 • Atsikuria ligotos ar senstančios ląstelės, STABDOSI senėjimo procesas.

 • STIPRĖJA visą žmogaus imuninė sistema, jo fizinė bei psichinė sveikata.

 • Atsiranda stipri vidinė INTUICIJA, žmones pradedate matyti tarsi „kiaurai“.

 

Viso to pasėkoje:

 • Ženkliai PAGERĖJA Jūsų karjeros galimybės.

 • Santykiai su artimais žmonėmis tampa šilti, draugiški, ypač su vaikais, kadangi Jūsų pagerėjusi būsena tiesiogiai VEIKIA vaikų emocijas, sveikatą ir net LIKIMĄ.

 • Be didelio vargo susikuriama FINANSINĖ gerovė.

IR DAR!

Pratimų pagalba, po truputį atsikratant vidinės įtampos, perdėto nerimo ar net depresijos, kaip pasekmė, labai dažnai, tarsi savaime DINGSTA Viršsvoris bei Nemiga. Kadangi dažniausiai nemiga ir viršsvoris atsiranda dėl minėtų problemų. Jas pašalinus, t.y. pašalinus priežastį – dingsta ir pasekmė.

Video seminarai bei pratimai pritaikyti PATOGIAM  naudojimui (žiūrėjimui, klausymui, skaitymui) tiek Jūsų kompiuteryje, tiek telefone ar planšetėje.

 

Tai pasirinkite, kokiu norite būti:

Varginamu nerimo, depresijos, įvairių ligų,

finansinio nepritekliaus.

Arba 

 

Sveiku, besidžiaugiančiu gyvenimu,

visų mėgstamu ir finansiškai apsirūpinusiu.

 

Visi teigiami pokyčiai vyksta todėl, kad žmogus, šios Programos pagalba tiesiog pats save „PERPROGRAMUOJA“. Jis PAŠALINA iš savęs visą susikaupusį negatyvą, panašiai kaip iš kompiuterio pašalinami virusai, ir tuo pačiu ĮDIEGDAMAS tas programas, kurios reikalingos sveikam ir sėkmingam gyvenimui.

Atminkite, žmogaus protas – pats galingiausias kompiuteris, tik reikia išmokti jį AKTYVUOTI, kad jis dirbtų pilnu pajėgumu. Tuomet pradės pildytis bet kokios Jūsų svajonės.

Nebuvo NEI VIENO žmogaus, kuriam ši Programa nebūtų PADĖJUSI

Be to:

Pagalvokite apie tai, kiek Jūs SUTAUPOTE pinigų pašalinę tokias problemas kaip nuolatinį sekinantį nerimą, depresiją, nemigą ar viršsvorį. Juk nereikės daugiau leisti milžiniškų sumų vaistams, maisto papildams ar konsultacijoms pas vis kitus specialistus.

O jei Jūs šių pinigų ir neleidžiate, tai tikriausiai dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo, dažnai būnate apatiškas, pavargęs ar nusiminęs, todėl kad nerimaujate ir stresuojate, o visa tai trukdo judėti pirmyn ir kurti norimą gyvenimą.

Be to, Programos pagalba aktyvavę savo smegenų ląsteles, Jūs tampate ne tik sveiku energingu bei besidžiaugiančiu gyvenimu, bet taip pat ir FINANSIŠKAI apsirūpinusiu žmogumi.

Argi tai ne puiku?!

Todėl ši Programa TURĖTŲ kainuoti tūkstančius eurų. 

Bet gera žinia ta, kad ji KAINUOJA tik 92 eurus

Šiuo metu vyksta speciali AKCIJA! 

Dabar kaina tik 39 eurai.

 

Šis seminaras, kuriame išdėstoma Trijų lygių programa, pritaikytas PATOGIAM  naudojimui (žiūrėjimui, klausymui, skaitymui) tiek Jūsų kompiuteryje, tiek telefone ar planšetėje.

Kaip atsirado ši programa

 

Ši Programa buvo sukurta vadovaujantis visomis gautomis žiniomis, kuomet jo autorius Elijus Kebleris studijavo psichologiją vienoje iš solidžiausių mokslo įstaigų, pavadinimu – „Žmogaus smegenų tyrimo institutas“, Sankt Peterburge.

Šiai mokslo įstaigai vadovavo viena iš žinomiausių pasaulyje mokslininkių – psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė Natalija Bechtereva.

Natalija Bechtereva

Psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė.

N. Bechtereva yra viena iš garsiausių mokslininkių visame pasaulyje. Amerikos Kibernetikos mokslininkų asociacijos apdovanota už indėlį žmogaus smegenų tyrimų srityje.

Šios mokslininkės dėka Elijus buvo kviečiamas dalyvauti įvairiuose, net uždaruose projektuose, kurie susiję su psichologija ir neurobiologija. Juose buvo nagrinėjamos ir tiriamos žmogaus proto galimybes. Tokiose projektuose dalyvavo daugelis mokslininkų iš įvairių šalių ir net vienuoliai iš seniausių pasaulio vienuolynų.

Visas studijose ir šiuose projektuose įgytas ir gyvybiškai svarbias žinias Elijus kartu su kitais šiose projektuose dalyvavusiais mokslininkais, sudėjo į šią unikalią programą.

Apie autorių

Šių video seminarų autorius – Elijus Kebleris. Elijus yra vienas iš žymiausių psichologijos ir žmogaus elgsenos ekspertų, asmenybės ugdymo bei saviugdos treneris, koučeris, įvairių tarptautinių mokslinių projektų, kurie tyrinėja žmogaus proto galimybes, dalyvis.  Taip pat žinomos ir itin gerbiamos visame pasaulyje mokslininkės, psichologijos ir neurologijos profesorės, akademikės, Žmogaus smegenų tyrimo instituto vadovės Natalijos Bechterevos mokinys.

Minėtame institute beveik šešerius metus studijavo psichologiją, gilinosi į žmogaus smegenų veiklą ir galimybes. Dalyvavo rimtuose moksliniuose projektuose, kurių dalyviai buvo ne tik įvairių sričių mokslininkai, bet netgi seniausių pasaulio vienuolynų vienuoliai, padėję studijuoti įvairius senovinius šventraščius bei medicininius traktatus. Pasirodo, kad juose yra užšifruota taip pat itin svarbi informacija, kuri daro tiesioginę įtaką žmogaus gyvenimui bei jo likimui.

Taip pat dėstė universitete net dviejose katedrose (Psichologijos katedra ir Finansų bei mokesčių katedra). 2012 metais jo parašyta knyga „Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę“ tapo bestseleriu ir apkeliavo daugelį pasaulio šalių.

Elijus dažnai kviečiamas skaityti paskaitas psichologine bei saviugdos tematika į įvairias organizacijas, Rotary klubus, politines partijas bei studentų draugijas. Dalyvauja televizijos laidose, jo mintis spausdina žurnalai bei įvairūs portalai.

Elijaus ir jo kolegų sukurtos modernios ir itin efektyvios psichologinės technikos, kurios išdėstomos įvairių kursų bei seminarų metu, naudojamos net specialiųjų tarnybų darbuotojų parengimui.

Jos itin efektyvios šalinant stresą, depresiją, nerimą, nemigą bei vidinę įtampą ir suaktyvinant visas žmogaus proto galias, dėl ko ženkliai padidėja jo galimybės, darbingumas, atsiranda pasitikėjimas savimi, vidinė ramybė bei gyvenimo džiaugsmas.

Kaip sako pats autorius, jo gyvenime taip pat būta nemažai nuopuolių. Prieš daugelį metų, turėdamas teisininko išsilavinimą, po itin sėkmingų karjeros šuolių ir sėkmingo verslo,  jis nugarmėjo į patį dugną ir atsidūrė net įkalinimo įstaigoje. Būtent šių žinių turėjimas bei pastovus jų gilinimas ir leido vėl pakilti sėkmingam ir įdomiam gyvenimui.

Daugelis žmonių jam ypač dėkingi už tai, kad jis asmeniškai, asmeninių užsiėmimų metu, padėjo jiems pašalinti tokias rimtas problemas kaip depresija, perdėtas nerimas, nenoras gyventi bei įvairios priklausomybės. Taip pat susivokti savyje, atrasti savo gyvenimo kelią bei sukurti puikius santykius su artimaisiais.