Tik visiškoje tyloje galima išgirsti skrendant laumžirgį, nurimk ir tau atsiskleis visos paslaptys

Asmeninė programa sudaroma norint:

 • Atsikratyti depresijos, nevilties, sekinančio nerimo bei nemigos.

 • Susigaudyti savyje ir aplinkiniame pasaulyje. Kas yra šis pasaulis, kas yra žmogus?

 • Atrasti būdus ir priemones kaip pasiekti savo tikslus bei įgyvendinti svajones.

 • Harmonizuoti santykius su artimaisiais bei pačiu savimi.

 • Atstatyti gera emocine bei fizinę būklę.

 • Suvokti kodėl pradėjo nesisekti ir kaip tai ištaisyti.

  Programos sudaryme naudojamos moderniausios psichologinės technikos, unikalūs pratimai ir žinios gautos iš rimčiausių mokslo įstaigų bei seniausių pasaulio vienuolynų.

Kaip tai vyksta?

 • Pirmas susitikimas online (Skype, Zoom, Facebook arba Instagram).
  Trukmė 1 – 2 val. Pokalbio metu išsiaiškinama situacija (diagnostika).

 • Antras susitikimas online (Skype, Zoom, Facebook arba Instagram).
  Trukmė 2 – 3 val. Sudarytos asmeninės programos pristatymas ir paaiškinimas kaip ja naudotis.

Dėl asmeninės programos kreiptis

el. paštu [email protected]

Asmeninės programos sudarymo kaina

729 eur

Dabar tik

399 eur

 

Apie autorių

Knygų bei įvairių kursų ir video seminarų autorius – Elijus Kebleris. Elijus yra vienas iš žymiausių psichologijos ir žmogaus elgsenos ekspertų, asmenybės ugdymo bei saviugdos treneris, koučeris, įvairių tarptautinių mokslinių projektų, kurie tyrinėja žmogaus proto galimybes, dalyvis.  Taip pat žinomos ir itin gerbiamos visame pasaulyje mokslininkės, psichologijos ir neurologijos profesorės, akademikės, Žmogaus smegenų tyrimo instituto vadovės Natalijos Bechterevos mokinys.

Minėtame institute beveik šešerius metus studijavo psichologiją, gilinosi į žmogaus smegenų veiklą ir galimybes. Dalyvavo rimtuose moksliniuose projektuose, kurių dalyviai buvo ne tik įvairių sričių mokslininkai, bet netgi seniausių pasaulio vienuolynų vienuoliai, padėję studijuoti įvairius senovinius šventraščius bei medicininius traktatus. Pasirodo, kad juose yra užšifruota taip pat itin svarbi informacija, kuri daro tiesioginę įtaką žmogaus gyvenimui bei jo likimui.

Taip pat dėstė universitete net dviejose katedrose (Psichologijos katedra ir Finansų bei mokesčių katedra). 2012 metais jo parašyta knyga „Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę“ tapo bestseleriu ir apkeliavo daugelį pasaulio šalių.

Elijus dažnai kviečiamas skaityti paskaitas psichologine bei saviugdos tematika į įvairias organizacijas, Rotary klubus, politines partijas bei studentų draugijas. Dalyvauja televizijos laidose, jo mintis spausdina žurnalai bei įvairūs portalai.

Elijaus ir jo kolegų sukurtos modernios ir itin efektyvios psichologinės technikos, kurios išdėstomos įvairių kursų bei seminarų metu, naudojamos net specialiųjų tarnybų darbuotojų parengimui.

Jos itin efektyvios šalinant stresą, depresiją, nerimą, nemigą bei vidinę įtampą ir suaktyvinant visas žmogaus proto galias, dėl ko ženkliai padidėja jo galimybės, darbingumas, atsiranda pasitikėjimas savimi, vidinė ramybė bei gyvenimo džiaugsmas.

Kaip sako pats autorius, jo gyvenime taip pat būta nemažai nuopuolių. Prieš daugelį metų, turėdamas teisininko išsilavinimą, po itin sėkmingų karjeros šuolių ir sėkmingo verslo,  jis nugarmėjo į patį dugną ir atsidūrė net įkalinimo įstaigoje. Būtent šių žinių turėjimas bei pastovus jų gilinimas ir leido vėl pakilti sėkmingam ir įdomiam gyvenimui.

Daugelis žmonių jam ypač dėkingi už tai, kad jis asmeniškai, asmeninių užsiėmimų metu, padėjo jiems pašalinti tokias rimtas problemas kaip depresija, perdėtas nerimas, nenoras gyventi bei įvairios priklausomybės. Taip pat susivokti savyje, atrasti savo gyvenimo kelią bei sukurti puikius santykius su artimaisiais.